Time to do or die.

15. september 2013 at 10:31 | MischelleS |  diary
Untitled
Hello dalings :3
Pár dnů jsem neměla u sebe notebook a tak jsem nemohla psát za což se omuvám:)

První dva týdny školy za náma. Já sobně bych zase hned brala prázniny. Rozvrh máme opravdu příšerný, žádný den není 'dobrý' takže se není na co těšit. Přišla k nám nová spolužačka a abych pravdu řekla ještě jsem se s ní pořádně nebavila asi proto, že si ymslím, že toho zrovna s ní moc společného nemám. Jsem člověk co rád poznává nové lidi, ale někdy prostě nemám potřebu někoho poznat. Aspoň, že to je poslední rok.

Na dnešek se strašně těším:33 Jdu s kamarádkou do kina na Mortal Instruments: Město z kostí <3 Těším se na to už opravdu dlouho:D Včerejšek jsem strávila v nemocnici se svojí pra babičkou. Jak jsem tam viděla ležet, chtělo se mi plaka. Sice už je z nejhoršího venku, ale podobně začínal pra děda, takže se o ní bojím. Potom jsem jela ještě k ní domů, pro věci co chtěla přivést a na dveřích od jejího bytu je pořád dědovo jméno. To jsem se neudržela a rozbrečela se. Je to už pár roků co umřel, ale mě se po něm strašně stýská i přesto, že to byl můj pra děda. Měla jsem ho staršně ráda.:'( Ale je pravda, že byl nemocný tak se uklidňuju tím, že ho už nic nebolí. Asi to ani jinak nejde.:)
Hit the Ground Running | via Tumblr
Mamka mi řekla, že tohle je cena života: Ztratit a poznat. tak to prostě je. Když mi tak pra babí řekla, že je to táhne na druhou stranu, chtěla jsem na ni křičet, že žádné takové, že ji ještě vezmu na kafe a projdu se s ní po městě, ale pak mi došlo, že se trápí. Ale ještě mi nesmí odejít, né teď.:)
So proud of them and what they've accomplished in just three years.
Nechcu už psát o smutných věcech.:D Byli jste na This is Us? :D Spíš otázka pro directioners <3 ja jsem byla dvakrát a abych pravdu řekla, je to dokonalé. Opravdu jsem se do nich znova zamilovala. Zaslouží to kde jsou, opravdu to je jen pět običejných kluků.:3
I'm going to London
A na jaře mě čeká vytoužená Anglie.:33 Nemůžu se dočkat a doufám, že se nic nepokazí a já tam opravdu pojedu, jelikož to je můj sen <3 Jako první byla Paříř, potom Itálie a teď konečně Anglie :')

Každopádně mějte hezké den:))
Mischelle:) xxo

Mobile Uploads | via Facebook


Agr&#233;able | 500 photos | VK


Ella <3 | via Tumblr
can't wait
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 bebs. bebs. | Web | 15. september 2013 at 14:34 | React

my toho roku tiež nemáme bohvieaký rozvrh :D každý deň niečo :D
na mesto kostí by som chcela ísť aj ja, ale teraz mám toho celkom dosť a tak neviem, kedy budem mať čas :/ ale veľmi by som to chcela vidieť :D
verím, že tvojej babke bude lepšie :)
stay strong honey :)
stratiť a poznať. možno je to presne to, čo potrebujeme, aby sme si uvedomili, že sa musíme sústrediť na prítomnosť a užívať si ju najviac, ako sa dá, lebo nič netrvá večne. všetko nám prekĺzava pomedzi prsty.
ja sa chystám ísť druhý krát na this is us už dosť dlho, ale ako som už spomínala, mám toho fakt dosť a teraz som fakt rada, že som to videla posledný deň prázdnin :D
držím palce ohľadom anglicka, nech ti to vyjde :) :)

2 renny. renny. | Web | 17. september 2013 at 15:16 | React

Já se na město z kostí těším jak dítě na hračku!!!! aaa,jaký to bylo?:O napiš všechno:)
s babičkou mě to mrzí,snad to bude jenom lepší:)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.