Pretty Little Liars - Perfect / Roztomilé Malé Lhářky - Perfektní

27. september 2013 at 17:00 | MischelleS |  I read
Autorka: Sara Shepard
Díl: 3.
Počet Stran: 248
Hodnocení: 4/5

V Rosewoodu v Pensylvánii žijí čtyři holky, kterým není na první pohled co vytknout. Jenže když se podíváte blíž, zjistíte, že nejsou ani zdaleka tak bezchybné, jak vypadají.
Aria nedokáže pustit z hlavy bývalého kluka. Zakázané ovoce totiž chutná nejlíp. Hanna zase riskuje náklonnost své nejlepší kamarádky, zatímco Emily se hroutí kvůli jedné hloupé puse. A Spencer? Ta zkrátka musí mít všechno, co její sestra.
Mám veliké štěstí, že znám tyhle roztomilé malé lhářky lépe, než se znají ony samy. Potíž je jen v tom, že je pro mne příliš těžké, nechávat si jejich tajnosti jenom pro sebe. Měly by radši dělat, co jim říkám, protože jinak…!

Tohle není zrovna tip knížek co čtu normálně. Začala jsem je číst hlavně kvůli seriálu, který zbožňuju.:3 Jedna z mích nejoblíbenějších knižních serii. Je to asi poprvé co se mi seriál zná lepší než samotné knihy.:D Je to tak i u Upířích Deníky, jednoduše si nemůžu pomoct.:D Dočetla jsem ji už dávněji a nějak jsem zapomněla na recenzi.:D Každopádně je to dobrá kniha, autorka má takový zajímavý styl psaní a ten se mi strašně líbí.:D

 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.