The Lying Game / Hra Lží; Sara Shepard

8. may 2013 at 14:46 | MischelleS |  I read
Autorka: Sara Shepard (Pretty Little Liars)
Počet Stran: 224
Nakladatel: BB/art
Vazba: Vázaná
Díl: 1.

Už vás nebaví příběhy, kde přesně víte co se v další kapitole stane? Tahle knížka je přesným opakem. NIkdy nevíte co může čekat. Každá další strana je plná napětí, lží a nových událostí. Dokáže vás pohlitit už po první stránce, vcucnout a nepustit.

Emma je dívka, která žije v pěstounských rodinách. Mámi ji opustila a její život se obrátil, ale pak se objeví špětka naděje, když zjístí, že má dvojče. Domluví si schůzku a nadšená Emma se už nemůže dočkat jenže je tu jeden problém, její sestra, dvojče, Sutton je mrtvá. Emma začne žít život Sutton, která ji na každém kroku následuje i když sama Emma o tom neví. S pomocí Ethna se rozhodne najit Suttonina vraha a nejen to, také zjístí kdo její setra doopravdy byla, pozná její přátele, její rodinu a časem snad i jejího vraza, který klidně může být ve vedlejší pokoji...

Jedna z nejúžasnějších knih co jsem kdy četla:3 V černu by měl vyjít další díl v češtině, určitě si ho koupím. Knížku jsem si půjčila z knihovny, kvůli toho, že ji napsala jedna z mích oblíbených autorek Sara. Zbožňuju její Roztoilé Malé Lhářky:3 :D Každopádně tohle mě uneslo ještě víc. Vysílá se i stejnojmený seriál, ale má jen dvě serie a neví se jestli budou další což je podle mě škoda, protože je úžasný. Mám ho zhlédnutý celý se doufám, že další díly opravdu budou tak jak jsem to četla a to v červnu a nebo po letních prázdninách:))

KOUPIT KNIHU | 2.DÍL (k dostání od června 2013) | UKÁZKA
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Eleanor. Eleanor. | Web | 8. may 2013 at 15:24 | React

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.